Jakość

Bazując na najwyższych standardach naszej codziennej pracy, poprzez ciągłe dążenie do doskonalenia naszych usług i produktów, dzięki otwartej postawie, gwarantujemy wysoki poziom zadowolenia naszym Klientom.


Wizja:

Być rozpoznawalnym dostawcą produktów i systemów z obszaru OZE na terenie Pomorza, który poprzez atrakcyjne portfolio produktów, edukację i najwyższe standardy pracy wyznacza trendy pracy dla konkurencji.


Polityka jakości i środowiskowa:

Spełniamy nasze zobowiązanie do ciągłego doskonalenia umiejętności i kompetencji, w celu uzyskania najlepszej jakości oferowanych usług i produktów, redukcję wpływu na środowisko naturalne i zapobieganie zanieczyszczeniom środwiskowym poprzez:

  • wykorzystanie innowacyjnych technologii i produktów w ofercie dla Klientów
  • budowa kompetentnego i niezawodnego zespołu współpracowników
  • wymiana doświadczeń w zakresie ochrony środowiska z innymi przedstawicielami branży w kraju i poza granicami
  • podnoszenie świadomości jakościowej i środowiskowej pracowników, współpracowników, Klientów, dostawców
  • szybka reakcja na zmieniające się potrzeby klientów

Działalność naszej firmy nieskrępowana w swoim rozwoju, jest przyjazna dla środowiska i zgodna z prawem. Kluczowym celem jest skupienie się na potrzebach Klientów, co pozwoli zbudować długoterminowo solidną pozycję firmy na rynku i zwiększy efektywność firmy z pożytkiem dla środowiska, udziałowców, Klientów, współpracowników i zainteresowanych stron.

NASI PARTNERZY

 Danfoss Day4 Energy Le electronics Smart Eco