O Nas

ECO Synergia to jakość poparta pasją i doświadczeniami założycieli firmy z działań w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE) na rynku europejskim od roku 2007. Przewodnim celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów oraz propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego.

A odnawialne źródła energii to już nasza teraźniejszość, która oferuje nam m.in.:

  • ekonomię - oszczędności z wykorzystania źródeł, które są bezpłatne (promieniowanie słoneczne, ciepło geotermiczne, wiatr, woda)
  • ekologię - oszczędzamy i dbamy o środowisko naturalne na Ziemi dla nas i przyszłych pokoleń
  • estetykę - produkty wykorzystywane w instalacjach OZE ( odnawialne źródła energii ) cechują się unikatowym designem i wyglądem.

 

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów oraz pełen zakres usług, dzięki którym nasz Klient może liczyć na naszą współpracę przez cały przebieg realizowanych działań - od doboru produktu, projektowania instalacji oraz przygotowania oferty i niezbędnej dokumentacji, po wykonanie oraz serwis. Również przeprowadzamy szkolenia na temat alternatywnych źródeł energii, ich zalet i wad oraz sposobu ich instalacji.

 

Produkty z oferty ECO Synergia to przede wszystkim: rekuperatory, kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne. Wybieramy dla naszych Klientów jedynie sprawdzonych i zaufanych producentów z całego świata, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów, atrakcyjne ceny, korzystne warunki handlowe, szybką realizację zamówień.

 

Postawiliśmy sobie za swój rynkowy cel stanie się wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań z branży technologii pozyskiwania energii odnawialnych oraz dostarczenie do Klienta rozwiązań najlepszych z możliwych. Nasze doświadczenia z rynku skandynawskiego, największego rynku pomp ciepła w Europie (20 razy więcej instalacji niż w Polsce), owocują fantastyczną wartością dla naszych klientów. Bezustannie poszerzamy swój zakres wiedzy i umiejętności zgodnie z zasadami procesu ciągłego doskonalenia, aby zapewnić Klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Firma działa zgodnie ze standardami zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14001. 

NASI PARTNERZY

 Danfoss Day4 Energy Le electronics Smart Eco