Sterowanie

O prawdziwym komforcie, związanym z dostosowaniem temperatury do potrzeb użytkownika i możliwością zróżnicowania temperatur w poszczególnych pomieszczeniach, możemy mówić dopiero przy zastosowaniu indywidualnej regulacji temperatury w pomieszczeniach.

Bezprzewodowy system sterowania ogrzewaniem podłogowym mieszanym lub grzejnikowym uwzględnia różnice między sposobami ogrzewania, jednocześnie oferując:
– różnicowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach
– zdalne sterowanie temperaturą za pomocą pilota
– program wakacyjny
– funkcję czuwania (jednym wyłącznikiem możemy obniżyć temperaturę w całym domu do np. 8°C)
– programowanie czasowe w sześciu strefach

W efekcie użytkownik może skupić się na innych rzeczach niż przykręcanie zaworów, a przebywa w komfortowych warunkach zawsze, kiedy tego potrzebuje i oszczędza zawsze, kiedy tylko może.

Bezprzewodowy system CF2

System oparty jest na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, zapewnia precyzyjną regulację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się przy regulacji zarówno prostych, niewielkich aplikacji jak i rozbudowanych systemów, gdzie tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe współpracuje z podłogowym.

Specjalne funkcje systemu CF2 pozwalają na uwzględnienie odmiennej bezwładności cieplnej obu rodzajów ogrzewania.

Miłą niespodzianką będą również koszty inwestycyjne. Żadnych dodatkowych przewodów w ścianach, żadnego kucia, a do tego technologia komunikacji dwudrogowej umożliwiająca natychmiastową sygnalizację, jeżeli coś w systemie nie funkcjonuje prawidłowo. Żeby kontrolować temperaturę podłogi również nie potrzeba umieszczać w niej czujnika. Wystarczy termostat z czujnikiem temperatury podłogi na podczerwień.

Problem stanowią przeszkody utrudniające komunikację radiową lub zbyt duża odległość między termostatem a szafką rozdzielacza?
Żaden kłopot. Wzmacniacz sygnału pozwala na zwiększenie zasięgu komunikacji.

Danfoss Living Connect oraz Danfoss Link

Danfoss Living Connect
Living connect jest elektronicznym termostatem programowalnym kontrolowanym przez panel centralny Danfoss Link™ CC. Dzięki technologii komunikacji Z-wave, Danfoss Link™ CC może sterować grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym elektrycznym i wodnym oraz innym sprzętem domowym na zasadzie funkcji włącz/wyłącz.
Termostat jest prosty w montażu i pasuje do większości grzejników oraz zaworów. Zasilanie odbywa się przy pomocy dwóch baterii AA.


Panel Danfoss Link CC
Panel Danfoss Link cechuje prostota montażu. W trakcie instalacji nie potrzebujemy przewodów ani komputerów. Panel posiada duży kolorowy wyświetlacz, duże, przejrzyste ikony oraz czytelne komunikaty, dzięki którem konfiguracja systemu jest niezwykle łatwa.

Masz problem z dobrem urządzenia, i chcesz polecić to komuś kto wie co robi?

zadbamy o optymalny dobór urządzenia

gwarantujemy jakość wykonania instalacji i serwis urządzeń

Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń w dobrej cenie

NASI PARTNERZY

 Danfoss Day4 Energy Le electronics Smart Eco